0723341806
 

להתייעצות עם צוות עורכי הדין התקשרו: 0723341806

הנהלת משרד עו"ד רד, שאולי-מור

החלפת עורך דין בתיק תאונת דרכים

החלפת עורך דין בתיק תאונת דרכים

כאשר הגשתם תביעה נגד חברת ביטוח באמצעות עורך-דין תאונות דרכים בתל אביב לדיני נזיקין, תמיד קיימת האפשרות שלא תהיו מרוצים משירותיו. זה יכול לקרות בכל תחום של נותן שירות מקצועי, אך במקרה שכבר הוגשה תביעה – הדבר יכול להיות מכריע לרעת התובע, ולכן חשוב מאד לקחת את זה בחשבון ולנהוג במשנה זהירות ולחשוב היטב אם עניין החלפת עורך הדין קריטי לנו.

ברוב המקרים שבהם אנו מחליפים נותן שירות – אנו פועלים מתוך מניעים אמוציונאליים: חוסר אדיבות של נותן השירות, סחבת והשהייה של תהליכים, חוסר מענה ואף סינון שיחות, חוסר אקטיביות ויוזמה מצד נותן השירות. במקרה של עורך-דין, חשוב מאד לא להיגרר לרמה הרגשית. החלפת עורך-דין יכולה להביא לכך שתביאו עורך-דין שאינו בקיא בתהליך התביעה עד סופו משום שלא היה בה מתחילתה. בית המשפט יכול לראות בכך חוסר בטחון בחוזק המקרה ונסיון למצוא מישהו 'אגרסיבי' יותר. חברת הביטוח יכולה מצדה להציג את החלפת עורך הדין כמשהו המעיד על חוסר מקצועיות מוקדם ולנסות ולנגח את תהליך התביעה.

חשוב בתוקף להדגיש כי אם אתם מרגישים שמדובר בעורך דין לא מקצועי או באופי עבודה שנראה לכם לא תקין – ניתן ואולי אף רצוי להחליף עורך-דין. אולם יש לעשות זאת לאחר מחשבה והבנה של משמעות המהלך. בכל מקרה – כאשר מחליפים את עורך הדין – עליכם לבדוק את עורך הדין שתי וערב, וזאת על-מנת שלא תיקלעו למצב שבו גם עורך הדין החדש אינו 'מספק את הסחורה' שוב, ותאלצו להחליפו בשנית, מה שעלול על-פי רוב, להוביל לקריסת התביעה ולהפסד בה.