0723341806
 

חוויתם תאונת דרכים? אל חשש. הצוות שלנו ילווה יסייע לכם להגיע לעורך הדין המתאים לכם ביותר. האתר אינו מנוהל ע"י משרד עו"ד ומספק מידע בלבד. התקשרו עכשיו לפרטים נוספים וייעוץ: 0723341806

חוקר פרטי מטעם חברת הביטוח

חוקר פרטי מטעם חברת הביטוח

שלושה חודשים לאחר שנפגע ד' בתאונת דרכים, קיבל שיחת טלפון שעוררה בו חשדות. ד' רכב על אופניים בצידי הכביש כשפגע בו רכב חולף שנסע במהירות גבוהה מן המותר בחוק. ד' הועף לצידי הדרך ונחבט בראשו. בבדיקה הראשונית שעבר עם הגעתו לבית החולים, אובחן ד' כסובל ממכות יבשות, שבר ברגלו וזעזוע מוח. הוא אושפז להשגחה למשך מספר ימים, שלאחריהם שב לביתו להתאוששות. הרופא שטיפל בו העיד כי מה שהציל את ד' מפגיעה חמורה פי כמה, הייתה העובדה כי חבש על ראשו קסדה.


למרות שהנהג הפוגע נהג בחוסר אחריות כשנסע במהירות גבוהה במיוחד וכתוצאה מכך איבד שליטה על רכבו, יצוין לזכותו כי מיהר לעצור וניגש לברר מה מצבו של ד'. אותו נהג גם היה מי שהזמין את האמבולנס לזירת התאונה. הנהג לא היסס למסור את פרטי פוליסת הביטוח שלו ואף טרח להתקשר מספר פעמים ולבדוק מה מצבו של ד' בימים בהם היה מאושפז בבית החולים. לאור התנהגותו של נהג הרכב, סמך ד' על חברת הביטוח כי תנהג גם היא בהגינות ותפצה אותו בגין הפציעות מהן סבל. יצוין גם כי אופני הכביש יקרות הערך של ד' נהרסו כליל בתאונה.


לההפתעתו של ד', החברה בה מבוטח נהג הרכב הפוגע, לא מהירה לנהוג כמותו וסירבה להעניק לו את הפיצויים להם הוא זכאי. חברת הביטוח טענה כי חומרת מצבו של ד' פחותה מכפי שנטען בכתב התביעה שהגיש ועל כן הוא זכאי לפיצויים נמוכים משמעותית מאלו שדרש לקבל. בשיחת הטלפון החשודה שקיבל ד', ביקש "נציג מטעם הנהג" לשאול לשלומו של ד', שלא מיהר למסור פרטים. ד' נהג בחוכמה כשהעביר את מספר הטלפון ממנו נתקבלה השיחה לעורך הדין המייצג אותו. נתברר כי אותו נציג היה חוקר פרטי שנשכר מטעם חברת הביטוח.