0723341806
 

להתייעצות עם צוות עורכי הדין התקשרו: 0723341806

הנהלת משרד עו"ד רד, שאולי-מור

פיצויים וזכויות לנפגע בתאונת דרכים

פיצויים וזכויות לנפגע בתאונת דרכים

למרות שהתחרות בין חברות הביטוח בישראל היא דלה יחסית, ויש מעט מאד חברות כאלו, אנו יודעים דבר אחד בוודאות – חברות הביטוח לא אוהבות לשלם!

בין אם מדובר בפוליסה פרטית או אפילו בקיצבה מהביטוח הלאומי, כמות המכשולים הצפויים להיערם בפניכם בלתי נתפסת. על פי רוב, גם אם תיעזרו בסוכן ביטוח, טוב ככל שיהיה – לעולם לא תדעו את האינטרסים האמיתיים שלו. כל סוכני הביטוח

עובדים בשיתוף עם חברות הביטוח, אשר מהוות את עיקר לחמם ופרנסתם, ולא פעם הם נתונים ללחצים ושיקולים נסתרים.

במקרה שנפצעתם בתאונת דרכים, התביעה שלכם יכולה לשנות את התנהלות חייכם לטוב ולרע. כל פציעה וכל תביעה שונה לחלוטין. ישנן לא מעט פסיקות הקבועות בחוק, אך אומדן הנזק וההשלכות משתנים מאדם לאדם, ממקרה למקרה. ישנן זכויות רבות אשר סביר להניח כי אינכם מכירים כלל והן מגיעות לכם על-פי חוק. לדוגמה – היה ואושפזתם בגלל פציעה – ככל שהאשפוז ארוך יותר גם הפיצוי עולה באופן יחסי. נאמר והפציעה פוגעת ביכולת תפקוד ועבודה – ככל שמספר המוטבים שהנפגע מפרנס גבוה יותר – גם הפיצוי גדל בהתאם. כאב הוא עניין סובייקטיבי ומשתנה, אך גם אותו יש לקחת בחשבון כשמדובר בתביעת ביטוח, ואין להתייחס רק לעוצמתו, אלא גם למשך הזמן והתדירות שלו. אותו הדבר תקף לעניין ההחלמה, ויש עוד עשרות אם לא מאות נקודות התייחסות בדרך לפיצוי נאות.

הפועל היוצא לכל הכתוב לעיל הוא שבמקרה של תאונת דרכים, בה חלילה נפצעתם – חשוב מאד להיעזר בעורך דין מקצועי ובקי בתחום דיני הנזיקין, ואין להקל בכך ראש ולו לרגע. עורך-דין מקצועי וטוב יפעל משיקולים ברורים ומתוך אינטרס להשיג עבורכם את הפיצוי המיטבי והרחב ביותר, הזכיה שלכם היא גם הזכיה שלו, ולעתים רבות שכרו נגזר מהיקף פיצויט שייפסק עבורכם.